fbpx
placeholder
Nagradne igre
Izvučeni dobitnici 2. kruga i glavne nagrade nagradne igre KTC POLJOLJEKARNE nagrađuju
Pravila nagradne igre poster
Odaberite krug nagradne igre za prikaz dobitnika

Glavna nagrada - ŠKODA KAROQ EDITIO 2,0 TDI

Zdravko Bakač, Sivica Duga 51, Podturen, RC-6N Čakovec
21 poklon bona KTC po 500,00 kn
Eugen Horvat, Mala Pisanica 22, RC-6P Velika Pisanica
Stjepan Knapić, Zamladinec 43, RC-6Z Križevci
Milan Poljan, Narta 110, P-6J Bjelovar
Ana Dergez, Kalinovac, Dravska 69, RC-6S Pitomača
Anica Krčelić, Gušće, Kratečko 21, RC-6C Sisak
Zvonko Juren, Čađavica, Šaševo 38, RC-6D Slatina
Ivan Petek, Vadina, A. Peteka 12, RC-6M Zabok
Ivan Kovačević, Požega, Dr. V. Mačeka 9, RC-6K Požega
Kristina Rasonja, Križevci, Donji Cubinec 41, RC-Markovićeva
Ivica Špehar, Mala Švarča 94, RC-6T, Karlovac
Željko Tomljanović, Rezovac, Rezovački put 57, RC Virovitica
Ante Koberac, Krapje 134, RC-6L Kutina
Branko Čerkez, Vrbovec, Zagrebačka 134, P-6V Vrbovec
Danica Zajec, Radobojski Bregi 51, RC-6I Krapina
Bernarda Hamer, Selnica, Zrinskih 63, P-6Y Mursko Središće
Ranka Stanković, Rasinja, Ludbreški Ivanec 20, RC-6F Koprivnica
Mario Kovačić, Nedelišće, Varaždinska 44, RC-6N Čakovec
Jurković Zdravko, Vukanović 106, RC-6N Čakovec
Hinko Hluščika, G. Daruvar, Praška 13, RC-6G Daruvar
Valent Gladović, Dubravec 93, RC-6B Ivanec
Vladimir Meštrić, Presečno 65, RC-6U Jalžabet
21 poklon bona KTC po 1.000,00 kn
Mihaela Bešan, Trg Petra Zrinskog 11, Vrbovec, P-6V Vrbovec
Anđelka Novak, V. Nazora 8, Lopatinec, RC-6N Čakovec
Željko Bengez, Podsusedsko dolje 41, RC-6M Zabok
Ankica Marinović, Stara Lipa 26, Požega, RC-6K Požega
Biserka Poje, Ivanečko Naselje 48, Ivanec, RC-6B Ivanec
Josip Obadić, Cerje Jesenjsko 46, Gornje Jesenje, RC-6I Krapina
Goran Cindrić, Cetingrad Grabarska 86, RC-6T Karlovac
Valent Car, Obrež Kalnički 7, Orehovec, RC-6Z Križevci
Vesna Dam, Vinički put 6, Koprivnica, RC-6F Koprivnica
Josip Fičko, P. Sesvete, A. Mihanovića 5, RC-6S Pitomača
Margita Džambas, Bukovčani 14, Lipik, RC-6G Daruvar
Vesna Filković, Kozice 189, RC-6D Slatina
Sanja Brletić, Bulinac 99, RC-6P Velika Pisanica
Vladimir Kostrić, Tirol 13A, Hr. Kostajnica, RC-6C Sisak
Nevenka Dobranić, Rudarska 4, Mursko Središće, P-6Y Mursko Središće
Alojz Horvatić, Varaždinska 123, Jakopovec, RC-6U Jalžabet
Branka Perlić, Stjepana Sanića 2, Lipovljani, RC-6L Kutina
Darko Duvnjak, Podravska 52, Virovitica, Fitoapoteka Virovitica
Vedran Znamenaček, Dežanovac 157, Daruvar, P-6J Bjelovar
Josip Srbljinović, Selnica Miholečka28, Križevci, Markovićeva 64
Katarina Šafanić, Vrtna 1, Lopatinec, RC-6N Čakovec

ČESTITAMO SVIM DOBITNICIMA!

Završene nagradne igre