fbpx
placeholder
Nagradne igre
Izvučeni dobitnici nagradne igre “KTC Supermarketi nagrađuju – svibanj 2021.”
Pravila nagradne igre poster
Odaberite krug nagradne igre za prikaz dobitnika
PERILICA – SUŠILICA GORENJE WD10514 - 10x
Zdenka Šostarić, Gora 114, RC-79 Petrinja
Ksenija Horvat, V. Nazora 12, Sv. Marija, RC-62 Prelog
Marija Štefulić, Donje Mokrice 17, Petrinja, RC-41 Sisak
Marijana Muzar, Goričanovec 73, Petrovsko, RC-77 Krapina
Alenka Jakopčević, Frankopanska 67, Daruvar, RC-78 Daruvar
Ariana Božičković, Dobriše Cesarića 19, Vukovar, RC-43 Slatina
Zdenko Ščavničar, A. Mihanovića 24, Podravske Sesvete, RC-42 Pitomača
Ivana Čeredar, Frana Gundruma 1A, Križevci, TC-07 Križevci
Vesna Pašić, V. Bukovca 7, Virovitica, RC-46 Virovitica
Milica Švenda, Krbulja 06, Donja Dubrava, P-88 Koprivnica
PARNA POSTAJA PHILIPS GC6730/30 - 20x
Branka Škrtić, Andrije Hebranga 17, Karlovac, RC-8A Karlovac
Anita Sejdić, Veliko Korenovo 85, Bjelovar, RC-50 Bjelovar
Nada Mežnarić, Belska 10, Beretinec, RC-87 Varaždin
Zrinka Vulić, Ulica 123 brigade 10, Požega, RC-44 Požega
Ana Vurtz, Cirkvena 49, Kutina, RC Kutina
Ana Zekić, S. Širca 26, Pakrac, RC-69 Pakrac
Jasna Sukreški, Bistrica 6, Ivanec, RC-58 Ivanec
Dragana Kobelščak, Lug Zabočki 54, Zabok, RC-60 Zabok
Zdravka Manjić, Koledinec 39, RC-40 Koprivnica
Vesna Dragija, Livadarska 12, Vrbovec, RC-48 Vrbovec
Jelica Babić, Tome Ludvaića 42A, Graberje Ivanićko, RC-8B V. Gorica
Damir Valdec, S. Radića 14, Martijanec, RC-74 Jalžabet
Nikolina Kušec, Ul. Ivana Lepušića 57, Križevci, RC-95 Križevci
Nevenka Makovec, Zasadbreg 51, Lopatinec, RC86 Mursko Središće
Margita Marušić, I. G. Kovačića 30, Čakovec, RC-64 Čakovec
Vlatka Kosina, Zagrebačka 37, Grubišno Polje, RC-76 G. Polje
Marija Lovreković, Bana Jelačića 125, Đurđevac, RC-59 Đurđevac
Irena Hršak, Kneza Domagoja 7, Sisak, RC-79 Petrinja
Vesna Bergovec, Vrtna 45, Goričan, RC-62 Prelog
Ivica Posavec, Kratečko 134, Gušće, RC-41 Sisak
RUČNI STEAMER PHILIPS STH3020/10 - 30x
Tamara Rukav, Gornjani Selinski 38, RC-77 Krapina
Željka Vujić, Šibovac 91A, Daruvar, RC-78 Daruvar
Branka Dolovski, Dobrović 4, Nova Bukovica, RC-43 Slatina
Marina Škudar, F. Galovića 1, Pitomača, RC-42 Pitomača
Valentina Baburek, Srednji Dubovec 30, Križevci, TC-07 Križevci
Ivana Mandek, Krnjak 30A, Krnjak, RC-8A Karlovac
Verica Rokinger, Pčelić 26, RC-46 Virovitica
Ana Jukić, Međurača 182, N. Rača, RC-50 Bjelovar
Barbara Vuđan, Zelengaj 54, Kucan Donji, Varaždin, RC-87 Varaždin
Smiljka Kolar-Tot, Milinovec 178, Koprivnica, P-88 Koprivnica
Štefanija Kaniški, Kralja Zvonimira 47, RC-87 Varaždin
Danica Soldo, Zelena 16, Požega, RC-44 Požega
Davor Filipović, A.B. Šimića 18, Kutina, RC Kutina
Marica Vrbka, Grigora Viteza 68, Pakrac, RC-69 Pakrac
Ana Strugar, Vuglovec 32, Ivanec, RC-58 Ivanec
Ana Brajković, Lug 55, Zabok, RC-60 Zabok
Anica Pokos, M. P. Miškine 50, Koprivica, RC-40 Koprivnica
Ivana Sabolić, Zleninska 42, Vrbovec, RC-48 Vrbovec
Slađana Dabac Babić, Tome Ludvaića 42A, Graberje Ivanićko, RC-8B V. Gorica
Slavek Cukor, Čičkovina 48, Ludbreg, RC-74 Jalžabet
Valentina Višak, Selanec 95, Orehovec, RC-95 Križevci
Vedran Balog, Vrtno Naselje 16, Kotoriba, RC-64 Čakovec
Ruhide Pajaziti, D. Basaričeka 27, Đurđevac, RC-59 Đurđevac
Eva Korša, Poljani 69A, Grubišno Polje, RC-76 Grubišno Polje
Antonija Škvorc, Zaveščak 87A, RC-86 Mursko Središće
Melita Šurić, Franje Mraza 22, Koprivnica, P-88 Koprivnica
Sanja Hemetec, Halić 4, Varaždin Breg, RC-87 Varaždin
Marica Janton, Kraljev Vrh 25, Jakovlje, RC-60 Zabok
Amalija Jambrečak, Gradec 114, Gradec, RC-95 Križevci
Ana Marija Balent Žemlić, Braće Radića 57, Donji Vidovec, RC-64 Čakovec

ČESTITAMO SVIM DOBITNICIMA!

Završene nagradne igre