fbpx
placeholder
Nagradne igre
Izučeni dobitnici nagradne igre “KTC Supermarketi nagrađuju – lipanj 2021.”
Pravila nagradne igre poster
Odaberite krug nagradne igre za prikaz dobitnika
TRAKTORSKA KOSILICA CUB CADET LT2 NR92 - 1x
Marko Kolarić, Gornji Vukšinac 29, Dubrava, RC-48 Vrbovec
ROMOBIL MI ELECTRIC SCOOTER PRO 2 - 3x
Mladen Maček, Žarovnica 175, Lepoglava, RC-58 Ivanec
Rudolf Levak, Petrovsko 64, Petrovsko, RC-77 Krapina
Ranko Đumić, Nikole Sertića 100A, RC-40 Koprivnica
PLINSKI ROŠTILJ  BARBECOOK SIESTA 412 BE - 3x
Ana Kasapović, Ferde Kerna 50, Križevci, RC-95 Križevci
Kristijan Filipaj, Škaričevo 98, RC-77 Krapina
Marina Škudar, Frana Galovića 1, Pitomača, RC-42 Pitomača
POKLON BONOVI KTC 500,00 kn - 50x
Marina Uher, Ul. Rep. Hrvatske 121, V. Pisanica, RC-76 G. Polje
Antun Tomljenović, I. N. Jemeršića 38, G. Polje, RC-76 G. Polje
Božena Puh, Brodec 21, Vratišinec, M. Središće, RC-86 M. Središće
Željko Kovač, Drage Biželja 3, Donji Daruvar, RC-78 Daruvar
Josipa Keć, D. Biželja 9, Daruvar, RC-78 Daruvar
Nevenka Trstenjak, Krnišće 21, Peklenica, RC-86 M.Središće
Branka Slamek, K. Mesarića 18, Prelog, RC-62 Prelog
Davor Gavranović, Gudovac 53a, Gudovac, RC-50 Bjelovar
Gabrijela Janušić Kolenko, Antuna Mihanovića 74, Prelog, RC-62 Prelog
Kata Zebec, Braće Radića 21, Sv. Ivan Žabno, RC-95 Križevci
Mirela Krizmanić, M. Gupca 50, Zabok, RC-60 Zabok
Josipa Dogan, Ivana Zajca 2, Virovitica, RC-46 Virovitica
Barica Kovačevć, Ul. bana Josipa Jelačića 6, Križevci, TC-07 Križevci
Petar Heller, Rezovački put 2, Virovitica, RC-46 Virovitica
Jadranka Škoda, Ive Režeka 9, Varaždin, RC-87 Varaždin
Anita Ožinger, Ledinec gornji, Briška 5, Beretinec, RC-87 Varaždin
Darko Hranić, Ul. prof. Dragutina Grganića 27, Bjelovar, RC-50 Bjelovar
Jasna Križan, Zleninska 41, Vrbovec, RC-48 Vrbovec
Vesna Svečak, Celine 193, Vrbovec, RC-48 Vrbovec
Zvjezdana Farkaš, Ante Starčevića 70, Požega, RC-44 Požega
Dragica Mušić, Drage 16, Batina, Kutina, RC-Kutina
Jadranka Požgaj, Mala Pačetina 7, Petrovsko, RC-77 Krapina
Miro Pavić, Jezerišće 23, Đurmanec, RC-77 Krapina
Kristina Legradić, Dravska 117, Kalinovac, RC-59 Đurđevac
Darko Petrović, Bankovci 42, Požega, RC-44 Požega
Anamarija Valent, Augusta Šenoe 5, Ferdinandovec, RC-59 Đurđevac
Darko Musulin, Antunovačka 25, Poljana, RC-Kutina
Ivica Magić, Leštakovec 70, Jalžabet, RC-74 Jalžabet
Josip Magić, Imbriovec Jalžabetski 63, Jalžabet, RC-74 Jalžabet
Marijan Bregović, Maruševec 105, RC-58 Ivanec
Vedrana Putarek, Matoševa 1A, Ivanec, RC-58 Ivanec
Marko Špoljarić, Novo Petrovo Polje 19a, Crnac, RC-43 Slatina
Mihaela Pezer, Lj. Jonkea 17, Slatina, RC-43 Slatina
Iva Perović, Vinogradska 63, Pitomača, RC-42 Pitomača
Martina Tkalec, Otrovanec 97, Pitomača, RC-42 Pitomača
Ivana Ramušćak, Trg narodnih učitelja 6, Petrinja, RC-79 Petrinja
Drago Egić, Obala Ruđera Boškovića 4B, Sisak, RC-41 Sisak
Toni Butorac, Brijunska 24, Sisak, RC-41 Sisak
Milka Harambašić, Hrastovica 11, Petrinja, RC-79 Petrinja
Ivan Milićević, Vukovarska 20, Pakrac, RC-69 Pakrac
Ljerka Somi, Ivana Gundulića 113, Pakrac, RC-69 Pakrac
Krešo Horvat, Ulica Močile 42, Koprivica, RC-40 Koprivnica
Dragica Pavićević, Ante Neimarovića 4, Koprivnica, P-88 Koprivnica
Natalija Zidar, V. Šipška 73, Stubičke Toplice, RC-60 Zabok
Ivana Šimunović, Peršinovec 5, Donja Lomnica, RC-88 V. Gorica
Marta Marodi, V. Nazora 62, Lopatinec, RC-64 Čakovec
Kristijan Martinković, Otok 83, Prelog, RC-62 Prelog
Ivica Čunko, Keići 17, Generalski Stol, RC-8A Karlovac
Nino Gregurina, Benkovec 90, Mala Subotica, RC-64 Čakovec
Albina Kovačić, Plepelićeva 12, V. Gorica, RC-8B V. Gorica

ČESTITAMO SVIM DOBITNICIMA!

Završene nagradne igre