Izvučeni dobitnici 3. završnog kruga nagradne igre – POLJOLJEKARNE NAGRAĐUJU – 09.05.2019.

POKLON BONOVE OD 500,00kn OSVOJILI SU:

1. MARIJA HABUNEK, RUDARSKA 30, 42242 RADOVAN, RC-6B IVANEC
2. SLAVA PETKOVIĆ, D. DOMJANIĆA 8, 40323 PRELOG,  RC-6A PRELOG
3. ANKA HORVAT, PODGORJE, SV. PETRA I PAVLA 16, VIROVITICA, FITOAPOTEKA VIROVITICA
4. DAMIR TREMPETIĆ, DUBRAVA,  PROD. VRBOVEČKA DUBRAVA, BREZJE 8
5. IVANA PLOH, KRIŽOVLJAN 5, 42230 LUDBREG, RC-6U JALŽABET
6. LUKA NOVOSEL, K.P. KREŠIMIRA 44, KRIŽEVCI,  RC-6Z KRIŽEVCI
7. DRAGICA ŠVAGELJ, VOJ. OSIJEK 26, PRODAVAONICA 10 KRIŽEVCI, MARKOVIĆEVA 64
8. MARGARETA PREMEC, PEMIJA 48, 48322 DRNJE, RC-6F KOPRIVNICA
9. JOVANKA ŽVORC, PRELOŠKA 100, 40000 ČAKOVEC, RC-6N ČAKOVEC
10. MARIJA CEROVEC, GLAVNA 17, 40315 PEKLENICA, POLJOLJEKARNA KTC P-6Y M.SREDIŠĆE
11. MELITA BUDOŠ, V. JUSTA 17, 34000 POŽEGA, RC-6K POŽEGA
12. DRAGUTIN ŽIDAK, POTOK, ČAVORJA 46, RC-6L KUTINA
13. NADA VUKMIROVIĆ, 43271 VELIKA PISANICA, HRV. MUČENIKA 17,  RC-6P VELIKA PISANICA
14. GORAN PAVLINOVEC, POBRĐANI 1, 43240 ČAZMA, P-6J BJELOVAR
15. MILE KRAJINOVIĆ, VRBOVAČKA CESTA 84, 43500 DARUVAR,  RC-6G, DARUVAR
16. SAŠA KRNJAIĆ, STARO SELO, CESTA 40B, SISAK, RC-6C SISAK
17. ANDREJA MEZAK, VALENOVAC 28, 31512 FERIČANCI, RC-6D SLATINA
18. ZLATA LONČARIĆ, KUĆARI 14, 10340 VRBOVEC, P-6V VRBOVEC
19. ANTONIA ŠEGINA, KARLOVAČKA CESTA 100, 47280 OZALJ, RC-6T KARLOVAC
20. JOSIP FIČKO, PODR. SESVETE, A. MIHANOVIĆA 5, RC-6S PITOMAČA
21. DRAGUTIN MAČEK, GORNJI ŠKRNIK 12, 41296 ZAGORSKA SELA, RC- 6M ZABOK
22. DRAGUTIN VUKIĆ, SV.KRIŽ ZAČRETJE, BREZOVA 48A, RC-6M ZABOK

GLAVNE NAGRADE 22 TRAKTORSKE KOSILICE MTD 96 OSVOJILI SU:

1. ANKA BARŠIĆ, MREŽNIČKE POLJICE 12, 47250 DUGA RESA, RC-6T KARLOVAC
2. MLADENKA SEVER, GORJANI SUTINSKI 27, RADOBOJ, RC- 6I KRAPINA
3. MARICA HUNJED, POGANČEC 18, 10346 PRESEKA, P-6V VRBOVEC
4. ŽELJKO ROGINA, BOLČ 127, RC-6P VELIKA PISANICA
5. SLAVEN HUNJEK, KRALJEVEC GORNJI 56B, 49284 BUDINŠČINA, RC-6M ZABOK
6. DANICA MARTINOVIĆ, MIRNA I/1, 33520 SLATINA, RC-6D SLATINA
7. ŽELJKA ŠTEFULJ, LJ. GAJA 16C, DUNJKOVEC, RC-6N ČAKOVEC
8. MIROSLAV MANIĆ, RADULEC 41, PRODAVAONICA VRBOVEČKA DUBRAVA, BREZJE 8
9. DEJAN ČIKOR, ZASELAK 10A, 42203 JALŽABET, RC-6U JALŽABET
10. VERKA FRIDRIH, BIŠKUPCI 88B, 34330 VELIKA, RC-6K POŽEGA
11. MILANKA KOVAČEVIĆ, R. KONČARA 36, RC-6C SISAK
12. IVAN RENGEL, MAŽURANIĆEVA 29, PITOMAČA, RC-6S PITOMAČA
13. FRANJO RUMBAK, LIPA 23, 44319 REPUŠNICA, RC-6L KUTINA
14. ĐURO KAMENARIĆ, JARČANI 76, RC-6Z KRIŽEVCI
15. JARMILA JANDA, BJELOVARSKA 248, 43500 DARUVAR, RC-6G DARUVAR
16. BOŽIDAR TREŠČEC, KOPRIVNICA, TRG K. TOMISLAVA 6, RC-6F KOPRIVNICA
17. SIMONA PRENAR, HLAPIČINA 58, POLJOLJEKARNA KTC P-6Y MURSKO SREDIŠĆE
18. MARIJA RATKOVAC, PROKLJUVANI 38, P-6J BJELOVAR
19. FRANJO ŠKRTIĆ, MOSLOVAČKA 35, VIROVITICA, FITOAPOTEKA VIROVITICA
20. SNJEŽANA FERENČAK, DONJA RIJEKA 146, OREHOVEC, PRODAVAONICA 10 KRIŽEVCI
21. VERICA ŠKUDAR, GREGUROVEC 106A, 49252 MIHOVLJAN, RC-6B IVANEC
22. ZLATKO BLAŽIC, HRŽENICA, VLADIMIRA NAZORA 17, RC-6A PRELOG

ČESTITAMO SVIM DOBITNICIMA!